Zyre me Qera, rruga Elbasanit

 • €850/muaj
Ambasada Amerikane, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Zyre me Qera, rruga Elbasanit

Ambasada Amerikane, Tiranë
 • €850/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2020
 • Viti Ndërtimit
 • P41715
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira Ambient per zyre ne nje ndertim te ri me ashensor teper cilesor ne rrugen e Elbasanit

Siperfaqe neto 68m2 plus nje verande 32m2 . Ambjenti ka pamje fantastike nga rruga e Elbasanit dhe nga stadiumi Air Albania. Ka sistem kondicionimi multisplit , dritare dopjo xham me grila elektrike dhe parket ne te gjithe siperfaqen e banimit .

Cmimi 850 euro neto !

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni !

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest