Shtepi + Toke ne Shitje Sauk

 • €110,000
Sauk i Ri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shtepi + Toke ne Shitje Sauk

Sauk i Ri, Tiranë
 • €110,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 600m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31747
 • ID Prones

Përshkrim

Shtepia ndodhet ne Sauk te ri  , nje kateshe me tarrace dhe oborr te gjere perpara .

Si siperfaqe toke ka nje siperfaqe prej 600 m2 dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites .

Pamje te mrekullueshme dhe natyre mjaft te bukur gje qe e ben nje nder zonat me te pelqyera persa  i perket qetesise dhe relaksit .

Cmimi eshte i diskutueshem  .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani