Shitet apartament 4+1 Kompleksi TDT, Ish Profarma.

 • €245,000
Ish Profarma, Xhamlliku, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 4+1 Kompleksi TDT, Ish Profarma.

Ish Profarma, Xhamlliku, Tiranë
 • €245,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 163
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46899
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 4+1 Kompleksi TDT, Ish Profarma.

Apartamenti dipsonon siperfaqe totale 163.14 m2 dhe siperfaqe neto 142 m2.

Organizohet ne sallon te bollshem ndenje, me ambient gatimi dhe ambient ngrenie, 4 dhoma gjumi, garderobe, tre tualete dhe dy ballkone.

Apartamenti eshte i perfunduar me punime shume cilesore.

Ndodhet ne katin e 7 te objektit me orientim Veri-Lindje-Jug.

Cmimi i shitjes 1500 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest