shitet apartament 2+1 dhe 3+1 Eagle Residence, Ish sheshi shqiponja.

 • €166,200
Sheshi Shqiponja, Tiranë
Për Shitje

shitet apartament 2+1 dhe 3+1 Eagle Residence, Ish sheshi shqiponja.

Sheshi Shqiponja, Tiranë
 • €166,200

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 123
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46288
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 dhe 3+1 Eagle Residence, Ish Sheshi Shqiponja.

Apartamenti 2+1 disponon siperfaqe totale 123.1 m2, siperfaqe neto 106.4 m2 dhe siperfaqe te perbashket 16.7 m2.

Organizohet ne dhome ndenje+ambient ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Ndodhet ne katin e 4.

Apartamenti 3+1 disponon siperfaqe totale 131 m2, siperfaqe neto 113.3 m2 dhe siperfaqe te perbashket 17.7 m2.

Organizohet ne dhome ndenje +ambient ngrenie, gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Ndodhet ne katin e 4.

Cmimi i shitjes 1350 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest