Shitet Vile Luksoze,Residenca Long Hill!

 • €1,400,000
Long Hill, TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Shitje

Shitet Vile Luksoze,Residenca Long Hill!

Long Hill, TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
 • €1,400,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 700
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38203
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Vile Luksoze  ne Rezidencen Long Hill!

Vila diposponon siperfaqe trualli 700m2 dhe siperfaqe ndertimi 370m2.

Oranizohet ne 3 kate te strukturuar ne 4 dhoma gjumi, 4 tualete , 2 ambjente ndenje, ambjent gatimi i vecuar dhe  lavanteri.

Ndertim i ri dhe teper cilesor.

Rezidenca ndodhet ne nje vend te qete, te sigurte dhe ofron te gjitha llojet e sherbimeve.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko