Fabrike Uji Ne Shitje

Vlorë
Tërhequr

Fabrike Uji Ne Shitje

Vlorë

Vështrim i përgjithshëm

  • 26000
  • Sipërfaqe ㎡
  • P23495
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet nje nga fabrikat me te mira te ujit ne Shqiperi.

Burimi eshte i marre me koncesion.

Truall prej 26000m2 dhe 5 godina . Ky biznesi ka shume vite qe operon ne treg.

Mos e humbisni kete mundesi investimi.

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj