Jepet me qira 3+1 Te Lsi!

 • €1,200/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qira 3+1 Te Lsi!

Ish Blloku, Tiranë
 • €1,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • P25245
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament me qira ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne Bllok, prane Lsi-se. Siperfaqa e apartamentit eshte 150 m2 dhe ka nje organizim perfekt ku shperndarja ne dhoma behet nga koridori i bollshem me rafte, salloni i ndenjes ku ndodhet dhe nje depo, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Investimi ne apartament eshte teper cilsor me parket drru, kondicioner, tv dhe mobiljet mund te pershtaten ne varesi te kerkeses. Ju ftojme ne nje vizte ne prone.

 

Peroperty Invest Albania.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj