Shitet apartament 3+1, Pazari Ri

 • €73,000
Rruga Bardhyl, Rruga Hoxha Tahsim, Sheshi Avni Rustemi, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1, Pazari Ri

Rruga Bardhyl, Rruga Hoxha Tahsim, Sheshi Avni Rustemi, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €73,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 90 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26741
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament 3+1 ne Rrugen Qemal Stafa, ne zonen e Pazarit te Ri.

Apartamenti ka siperfaqe totale 90m2 dhe eshte i strukturuar nga 3 dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, koridor shperndares, tualet, 2 ballkone. Hyrja ndodhet ne katin e 5(te fundit) te nje pallati ekzisutes. Hyrja ka nevoje per restaurim.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj