Shitet apartament 2+1+2 tek Paralel Living, Don Bosko`

 • €149,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 tek Paralel Living, Don Bosko`

Don Bosko, Tiranë
 • €149,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 114.49
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P43570
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe prej 114.49m2 tek Paralel Living ne Don Bosko.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te bollshme , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , korridor shperndares dhe nje ballkon.

Apartamenti ka orientim fantastik ne te dy krahet e kompleksit.

Apartamenti ndodhet ne katin e  4 , kat ideal per banim.

Kompleksi eshte ne faze perfundimtare, cilesi shume te larte ndertimi dhe do jete gati shume shpejt.

Per me shume na kontaktoni

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva