Jepet Ambient per zyra me qira, tek Garda

  • €800/muaj
Garda, Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Libri Universitar, Liqeni Artificial, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Ambient per zyra me qira, tek Garda

Garda, Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Libri Universitar, Liqeni Artificial, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Tiranë
  • €800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 60 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P30499
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Ambient per zyra me qira, tek Garda, prane Liqenit Artificial te Tiranes.
Ambienti ka siperfaqe 60 m2, dhe ndodhet ne katin e 2.
Zyra eshte totalisht e investuar, rikonstruktuar, dhe e mobiluar.
Me Fasade xhami, 2 kondiconere.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo