Jepet ambient zyre me qera, Rruga Mihal Grameno

  • €300/muaj
Ali Demi, Tregu Elektrik, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet ambient zyre me qera, Rruga Mihal Grameno

Ali Demi, Tregu Elektrik, Tiranë
  • €300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 30 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P32486
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient zyre me qera, tek Rruga Mihal Grameno.
Ambienti eshte me 7 postacione pune, kuzhine dhe tualet.
Ambienti ofron kondicionim, sistem kamerash dhe dy poste parkimi me marreveshje jashte ketij cmimi.
Zyra jepet e mobiluar.
Cmimi eshte 300 euro neto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj