Shitet apartament 1+1 prane Pazarit te Ri, Luxor 3.

 • €110,000
Brryli, Pazari i Ri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 prane Pazarit te Ri, Luxor 3.

Brryli, Pazari i Ri, Tiranë
 • €110,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 61
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39876
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 61.2m2 tek Luxor 3, Lim Em, Pazari i Ri.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , dhome gjumi dhe 1 tualet .

Apartameti ndodhet ne katin e  5 te nje pallati te ri ne ndertim e siper.

Pallati do jete me izolim termik dhe akustik.

Jane ne faze tulle , perfundojne ne vitin  2024.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva