Ulet Cmimi! Super vile ne shitje Hamallaj Gjiri i Lalezit

Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Ulet Cmimi! Super vile ne shitje Hamallaj Gjiri i Lalezit

Gjiri i Lalzit, Durrës

Vështrim i përgjithshëm

  • 1149
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36656
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet super vile tek Rezidenca Vala Mar, Hamallaj  Gjiri i Lalezit.

Rezidenca “Vala Mar “  destinacioni turistik me sigurine dhe standartet me te larta te jeteses.

Vila ka siperfaqe ndertimi 155m2,siperfaqe trualli 101m2, parcela 478m2,oborri 379.26m2 dhe veranda 35.7m2.

Cmimi ulet nga 400.000e ne 360.000e.

Per informacione te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest