Shitet super-apartament 3+1, Komuna e Parisit

 • €169,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super-apartament 3+1, Komuna e Parisit

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €169,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 164 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26551
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament me cmim okazion ne Komunen e Parisit, afer me Kristal Center.

Apartamenti ka siperfaqe totale 164 m2 dhe siperfaqe te brendshme 158m2. Hyrja eshte e investuar dhe me punime shume cilesore. Hyrja eshte e strukturuar nga salloni ndenjes, ambient gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi, koridor shperndares, 2 ballkone. Orientimi eshte Jug-Lindje.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj