AMBIENT PER SUPERMARKET ME QERA, YZBERISHT.

  • €4,000/muaj
Yzberish, Tiranë
Për Qira

AMBIENT PER SUPERMARKET ME QERA, YZBERISHT.

Yzberish, Tiranë
  • €4,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 370
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40976
  • ID Prones

Përshkrim

Japim super ambient per supermarket ne Yzberisht.

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, buze rruge dhe ka siperfaqe 370m2.

Openspace.

Ideal per supermarket ose dhe biznese te tjera.

Cmimi eshte 4000 euro bruto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo