Vile 4-kateshe ne shitje tek Myslym Shyri

 • €800,000
21 Dhjetori, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Vile 4-kateshe ne shitje tek Myslym Shyri

21 Dhjetori, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €800,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 5
 • Tualete
 • 460
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P31571
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile 4-kateshe ne zonen e Myslym Shyrit.

Vila ka siperfaqe 460 m2 dhe ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe me shume facilitete perreth.

Eshte e organizuar ne kati i 1 (perdhe) : garazhd per 2 makina, vend magazinimi dhe tualet,kati i 2- 2 dhoma ndenje, nje me oxhak , kuzhine, tualet, kati i 3- 3 dhoma secila me ballkon, korridori dhe 2 tualete, Kati 4 – dhome ndenje me oxhak dhe hapesire tip verande me zgare me shatervan plus tualet.

Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj