Shitet Lokal, tek Brryli

  • €220,000
Ali Demi, Brryli, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Lokal, tek Brryli

Ali Demi, Brryli, Tiranë
  • €220,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 124 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P30629
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Lokal ne zonen e Brrylit.
Lokali ka siperfaqe 124.1 m2, ndodhet ne katin e pare.
Lokali eshte aktualisht  ne gjendje pune dhe jepet totalisht i mobiluar.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj