Apartament 2+1 ne shitje, Garda

 • €134,000
Garda, Tiranë
Tërhequr

Apartament 2+1 ne shitje, Garda

Garda, Tiranë
 • €134,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 107
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29645
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1, ne zonen e Gardes.

Apartamenti ka siperfaqe 107m2 dhe eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, koridor shperndares, 1 tualete, 1 ballkone.

Hyrja ndodhet ne katin e 5 te pallatit te nje Pallati Ekzistues. Orientim Jug-Lindje-Perendim.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj