Shesim Apartament 2+1+2,GENER 2

 • €160,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shesim Apartament 2+1+2,GENER 2

Don Bosko, Tiranë
 • €160,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 103
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29008
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2  shume te investuar!

Ne rrugen Jordan Misja,Gener 2

Apartamenti ka siperfaqe totale 103 m2, ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mire organizuar me ashensor dhe organizohet nga koridori i cili ben shperndarjen ne ambientet e apartamentit, ambienti i ndenjes dhe i gatimit, , dy dhoma gjumi dhe dy tualete dhe ballkon. Apartamenti dallon per investimet extra qe disponon si dhe mobilimin modern, teper cilesor dhe komod. Orientimi i apartamentit eshte jug . Apartamenti eshte i sapo investuar me instalime elektrike dhe hidraulike me cilesore, parketi, dritare dopio xham dhe dyer teper cilesore. Apartamenti shitet  i mobiluar.

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle