Shiten apartamente 1+1, 2+1, 3+1 me cmim klering Alba Kontruksion , Astir.

 • €87,000
Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartamente 1+1, 2+1, 3+1 me cmim klering Alba Kontruksion , Astir.

Astir, Tiranë
 • €87,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 97
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42145
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 1+1, 2+1, 3+1 me cmim klering Alba Kontruksion , Astir.

Apartament 3+1 me siperfaqe totale 129.83 m2, siperfaqe neto 113.13 m2, siperfaqe te perbashket 16.7 m2.

Apartament 3+1 me siperfaqe totale 118.89 m2, siperfaqe neto 102.70 m2, siperfaqe te perbashket 16.19 m2.

Apartament 3+1 me siperfaqe totale 155.92 m2, siperfaqe neto 119.5 m2, siperfaqe te perbashket 14.04 m2.

Organizohen ne dhome ndjenje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 4, 2 dhe te 6.

Apartament 2+1 me siperfaqe totale 112.78 m2, siperfaqe neto 100.67 m2 dhe siperfaqe te perbashket 12,11 m2.

Apartament 2+1 me siperfaqe totale 113.11 m2, siperfaqe neto 100.96 m2, dhe siperfaqe te perbashket 12,15 m2.

Apartament 2+1 me siperfaqe 96.58 m2, siperfaqe neto 83.32 m2, siperfaqe te perbashket 13.26 m2.

Organizohen ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhen ne katin e 4 dhe te 8.

Apartament 1+1 me siperfaqe totale 59.47 m2, siperfaqe neto 51.82 m2, siperfaqe te perbashket 7.65 m2.

Apartament 1+1 me siperfaqe totale 63.54 m2, siperfaqe neto 55.37 m2, siperfaqe te perbashket 8.17 m2.

Apartament 1+1 me siperfaqe totale 69.46 m2, siperfaqe neto 60,85 m2 siperfaqe te perbashket 8.61 m2.

Apartament 1+1 me siperfaqe totale 67.93 m2, siperfaqe neto 60.29 m2, siperfaqe te perbashket 7.46 m2.

Apartament 1+1 me siperfaqe totale 71,56 m2, siperfaqe neto 61,7 m2, siperfaqe te perbashket 9.82 m2.

Apartament 1+1 me siperfaqe totale 70.78 m2, siperfaqe neto 62,68 m2, siperfaqe te perbashket 7,96 m2.

Apartament 1+1 me siperfaqe 71.77 m2, siperfaqe neto 55, 37 m2, siperfaqe te perbashket 8.17 m2.

Organizohen ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhen ne katin e 3, 4, 5 dhe 7.

Objekti eshte ne faze suvatimi.

Cmimi i shitjes 900 e/m2.

Apartamentet disponojne dhe garazhde te detyrueshem  me cmim ekstra.

Cmimi i garazhdit eshte 12.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest