Shitet super apartament 3+1 tek Rruga Muhamet Gjollesha prane Zogut te Zi

 • €168,000
Rruga Muhamet Gjollesha, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje

Shitet super apartament 3+1 tek Rruga Muhamet Gjollesha prane Zogut te Zi

Rruga Muhamet Gjollesha, Zogu i Zi, Tiranë
 • €168,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 94
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46447
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament super i investuar 3+1 me siperfaqe neto prej 94m2 tek Rruga Muhamet Gjollesha.

Apartamenti organziohet ne 1 sallon te bollshem , 3 dhoma gjumi, 1 tualet , korridor shperndares dhe 2 ballkone.

Apartamenti eshte i investuar ne detaje , ne dyer , parket , tavane , mure, instalime elektrike dhe hidraulike, tualetin dhe ndricimin.

Apartamenti pervec se per banim eshte ideal dhe per klinika apo zyra te ndryshme.

Per me shume na kontaktoni

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani