Apartament 1+1 per shitje tek White Tower, Komuna e Parisit

 • €148,000
Komuna e Parisit, Vasil Shanto, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 1+1 per shitje tek White Tower, Komuna e Parisit

Komuna e Parisit, Vasil Shanto, Tiranë
 • €148,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 79.2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37327
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me siperfaqe 79.2 m2 tek White Tower , Komuna e Parisit.

Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem ndenje , dhome gjumi , 1 tualet dhe nje ballkon.

I gjithe apartamenti ka orientim Jug .

Ne ndertim e siper perfundon per 3 vite .

Projekti dhe ndertesa do jete e nje cilesie elitare e pozicionuar ne nje nder zonat me te mira te kryeqytetit dhe me fjalen e fundit te arkitektures dhe teknologjise .

Beni investimin ideal per te ardhmen tuaj .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva