Cmim Kleringu! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi E88, Laprake.

 • €154,000
Laprakë, Tiranë
Për Shitje

Cmim Kleringu! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi E88, Laprake.

Laprakë, Tiranë
 • €154,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 114
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P46772
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe prej 113.57m2 tek Kompleksi E88, Kupola Laprake.

Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon qe lidh te gjitha ambientet.

Apartamenti ka planimetri te rregullt , katrore dhe ndodhet ne katin e 3 te nje objekti te ri ne perfundim.

Orientim Fantastik Jug-Lindje.

Per me shume na konktaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva