Shitet Penthouse me cmim klering, Sunrise Residence prane Teg.

  • €470,000
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Penthouse me cmim klering, Sunrise Residence prane Teg.

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
  • €470,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 190
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40998
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Penthouse me cmim klering, Sunrise Residence prane Teg.

Rezidenca ofron larmishmeri vilash dhe apartamentesh me nje investim cilesor dhe jetese te sigurte.

Disponon siperfaqe totale 190 m2, siperfaqe ndertimi 162.3 m2, siperfaqe te perbashket 27.7 m2 dhe siperfaqe verande 116m2.

Organizohet ne ambient ndenje+ballkon, ambient ngrenie + ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete+ lavanteri dhe verande.

Cmimi i shitjes 470.000 €.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare