SHTEPI PRIVATE ME QERA, ALI DEM.

 • €450
Ali Demi, Tiranë
Për Qira

SHTEPI PRIVATE ME QERA, ALI DEM.

Ali Demi, Tiranë
 • €450

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 170
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47332
 • ID Prones

Përshkrim

Japim shtepi private nje kateshe me qera, ne Ali Dem, prane maternitetit te ri.

Shtepia ka siperfaqe totale 170m2 dhe ndertimi 100m2.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe oborr.

Cmimi eshte 450 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo