Shitet apartament 2+1 me cmim klering, Oasis Residence.

 • €129,000
Astir, Unaza e Re, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 me cmim klering, Oasis Residence.

Astir, Unaza e Re, Tiranë
 • €129,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 107
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44102
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me cmim klering Rezidenca Oasis, Unaze e re.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 107.42 m2, siperfaqe neto 95.1 m2 dhe siperfaqe te perbashket 12.32 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 1200 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest