Shitet apartament 4+1, mbrapa shkolles Vasil Shanto

 • €94,500
Vasil Shanto, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 4+1, mbrapa shkolles Vasil Shanto

Vasil Shanto, Tiranë
 • €94,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 105 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28916
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament bosh ne shitje 4+1 mbrapa shkolles Vasil Shanto.
Siperfaqja e apartamentit eshte 105 m2, i cili eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe gatimi, 2 tualete, ballkon dhe korridor.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 por jo i fundit te nje pallati ekzistues.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj