APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, LONG HILL.

 • €1,400/Neto
Long Hill, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, LONG HILL.

Long Hill, Tiranë
 • €1,400/Neto

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44736
 • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga rezidencat me te bukura ne Long Hill, japim me qira super apartament!

Apartamenti organizohet ne 2+1 me 2 tualete, 2 ballkone dhe 2 poste parkimi.

Apartamenti eshte i investuar ne menyre moderne.

Cmimi 1400Euro/muaj neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo