APARTAMENT PREMIUM NE SHITJE, TEK DREJTORIA E POLICISE

 • €310,000
Ish Blloku, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT PREMIUM NE SHITJE, TEK DREJTORIA E POLICISE

Ish Blloku, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Tiranë
 • €310,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38508
 • ID Prones

Përshkrim

APARTAMENT PREMIUM NE SHITJE NE NJE LOKACION TE PREFERUAR ME NJE KOMUNITET TE PERZGJEDHUR.

Vendodhja: Rruga “Sami Frasheri”, prane Drejtorise se Policise.

Apartamenti ka nje arredim modern e minimalist, ku nderthuret luksi dhe komoditeti.

Karakteristikat e apartamentit jane:

Apartamenti ka siperfaqe:

 • SIPERFAQE NETO: 134 m2
 • SIPERFAQE TOTALE: 150 m2

ORGANIZIMI I APARTAMENTIT:

 • 1 dhome ndenje.
 • 1 kuzhine te vecuar.
 • 2 dhoma gjumi.
 • 1 tualet.
 • 1 ballkon.
 • 1 verande me pamje nga jugu.

Ndodhet ne katin e 7-te me ashensor dhe pallat i mireadministruar.

Disponon Hipoteke!

Mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle