Shitet apartament 3+1+2 me cmim klering, Bulevardi i ri!

 • €166,000
Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1+2 me cmim klering, Bulevardi i ri!

Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
 • €166,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 128
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43658
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 me cmim klering ne rrugen Jordan Misja, Bulevardi i ri!

Apartamenti disponon siperfaqe totale 127.6 m2, siperfaqe neto 110 m2 dhe siperfaqe te perbashket 17.6 m2.

Organizohet ne dhome ndenje + ambient gatimi + ambient ngrenie, tre dhoma gjumi , dy tualte dhe dy ballkone.

Ndodhet ne katin e 2 te objektit.

Apartamenti eshte ne faze murature.

Cmimi i shitjes 1300 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest