Jepet me qera apartament 2+1, Fresk.

 • €400/muaj
Fresku, Tiranë
Për Qira

Jepet me qera apartament 2+1, Fresk.

Fresku, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47164
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1, Fresk.

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje,  dy dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti jepet me qera i mobiluar.

Cmimi i qerase 400 €/Muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest