Shitet ose me qera apartament 1+1, Rr. Sulejman Pasha

 • €88,000
 • €350/muaj
9 Katëshet, Qendër, Rruga Fortuzi, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Shitet ose me qera apartament 1+1, Rr. Sulejman Pasha

9 Katëshet, Qendër, Rruga Fortuzi, Tiranë
 • €88,000
 • €350/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 68 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27430
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament 1+1 ne Rrugen Sulejman Pasha, afer me Qendren e Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues te ndertuar pas viteve 90’.

Hyrja ka siperfaqe 68m2 dhe eshte e organizuar nga salloni ndenjes/ambient gatimi, dhome gjumi, koridor shperndares, depo, ballkon, tualet. Shume i pershtatshem per zyra.

Cmimi i qerase: 350Euro/muaj
Cmimi shitjes: 1300Euro/m2

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj