Shitet apartament 1+1 kompleksi Univers City, prane QTU.

 • €68,500
QTU, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 kompleksi Univers City, prane QTU.

QTU, Tiranë
 • €68,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 62
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47355
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 kompleksi Univers City, prane QTU.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 62.3 m2, siperfaqe neto 52.8 m2 dhe siperfaqe te perbsshket 9.5 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 7.

Cmimi shitjes 1100 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest