APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, QENDER.

 • €145,000
Qendër, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, QENDER.

Qendër, Tiranë
 • €145,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 58
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46278
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje, ne qender, prane postes qendrore.

Apartamenti ka siperfaqe 58m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Orientim jug, veri-perendim.

Cmimi eshte 145000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo