AMBIENT PER ZYRA ME QERA, QENDER.

 • €3,300/muaj
9 Katëshet, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, QENDER.

9 Katëshet, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €3,300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 240
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34957
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient per zyra ne qender, prane Toptani.

Ambienti eshte i organizuar ne 5 zyra, 2 tualete, kuzhine dhe recepsion.

I pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash.

Ndodhet ne katin e 3 dhe ka siperfaqe 240m2.

Cmimi eshte 3300 euro bruto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo