Shiten apartamente 1+1 Kompleksi “Lalzi Marina Seaside” Hamallaj, Gjiri i Lalzit.

 • €158,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje

Shiten apartamente 1+1 Kompleksi “Lalzi Marina Seaside” Hamallaj, Gjiri i Lalzit.

Gjiri i Lalzit, Durrës
 • €158,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 79
 • Sipërfaqe ㎡
 • ne ndertim
 • Viti Ndërtimit
 • P47337
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 1+1 Kompleksi ”Lalzi Marina Seaside” Hamallaj, Gjiri i Lalzit.

Apartamenti i pare disponon siperfaqe totale 79 m2, siperfaqe neto 71 m2 dhe siperfaqe te perbashket 8 m2.

Apartamenti i dyte disponon siperfaqe totale 89.8 m2, siperfaqe neto 79.8 m2 dhe siperfaqe te perbashket 9.9 m2.

Organizohen ne korridor, dhome ndenje me ambient gatimi, ngenie, dhome gjumi, depo, tualet dhe ballkon.

Ndodhen ne katin 2 te objektit.

Cmimi i shitjes 2000 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest