Shitet Lokal tek Kompleksi Magnet

  • €215,000
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

Shitet Lokal tek Kompleksi Magnet

21 Dhjetori, Tiranë
  • €215,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 150 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P33137
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Lokal tek Kompleksi Magnet.
Ambienti ka siperfaqe 150 m2 , 80 m2 siperfaqe e brendshme dhe 70 m2 verande.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest