KAPANON ME QERA, RINAS.

  • €4,800/muaj
Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
Për Qira

KAPANON ME QERA, RINAS.

Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
  • €4,800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 800
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40690
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera kapanon, prane aeroportit te Rinasit.

Kapanoni eshte i ndertuar sipas standarteve europiane.

Ka siperfaqe totale 800 m2 dhe truall perreth 600m2.

Lartesia ne kulm eshte 7.4m ndersa ne pjesen anesore eshte 6.3m.

Ideale per biznese te ndryshme.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo