Shitet apartament 3+1 buze Unaze, Muhamet Gjollesha.

 • €130,000
21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1 buze Unaze, Muhamet Gjollesha.

21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Zogu i Zi, Tiranë
 • €130,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 93
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40111
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 93m2 tek Muhamet Gjollesha, Unaze.

Apartamenti organizohet ne nje sallon te madh, 3 dhoma gjumi te bollshme , 1 tualet , 2 ballkone dhe nje korridor shperndares.

Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto , ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me tulla te bardha.

Apartamenti mund te perdoret dhe per biznes pasi ka fasade me shume se 10 metra lineare.

Prona disponon te gjithe dokumetacionin e rregullt hipotekor

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva