Jepet apartament 2+1+Garazhd me qera tek Rezidenca Touch of Sun

 • €850/muaj
TEG -Qendra Tregtare, Touch of Sun, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 2+1+Garazhd me qera tek Rezidenca Touch of Sun

TEG -Qendra Tregtare, Touch of Sun, Tiranë
 • €850/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P37048
 • ID Prones

Përshkrim

Ne rezidencen Touch of Sun, nje nga rezidencat me luksoze per banim me pishine, palester, kopshte te gjelberuara jepet me qera super apartament.
Organizohet ne 2+1 me 1 tualet, me siperfaqe 100 m2 dhe verande te bollshme.
Apartamenti ka investim shume te mire, i arreduar deri ne detaje.
Cmimi eshte 850 Euromuaj.
Apartamenti disponon depo dhe garazhd.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo