Jepet Ambient me qira tek Rruga Muhamet Gjollesha

  • €1,800
21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Vasil Shanto, Tiranë
Tërhequr

Jepet Ambient me qira tek Rruga Muhamet Gjollesha

21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Vasil Shanto, Tiranë
  • €1,800

Vështrim i përgjithshëm

  • 120 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35474
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Ambient me qira tek Rruga Muhamet Gjollesha.
Ambienti ka siperfaqe 120 m2, dhe eshte i ndare ne forme duplexi, 60 m2 kati 0 dhe 60 m2 kati 1.
Ndodhet ne rruge kryesore, dhe me fasade xhami.
Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi.
Cmimi eshte 1800 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj