Shitet apartament 2+1+2+Post parkimi ne Rezidencen Downtown One Tirana.

 • €637,000
Qendër, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1+2+Post parkimi ne Rezidencen Downtown One Tirana.

Qendër, Tiranë
 • €637,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 159
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P46325
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2+post parkimi ne Rezidencen Downtown One Tirana.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 159.14 m2, siperfaqe neto 124 m2.

Organizohet ne dhome ndenje+ambient gatimi, ngrenie, dy dhoma gjumi dhe dy tualte.

Apartamenti ndodhet ne katin e 33 me super orientim Jug-Lindje.

Apartamenti disponon dhe post parkimi ne vleren 70.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest