APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, QENDER.

 • €1,200
Qendër, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, QENDER.

Qendër, Tiranë
 • €1,200

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 157
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45300
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 3+1+2 ne qender prane poliklinikes.

Apartamenti ka siperfaqe 157 m2.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 1200€ ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo