APARTAMENT 4+1+2+2 GARAZHDE, NE SHITJE.

 • €325,000
Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 4+1+2+2 GARAZHDE, NE SHITJE.

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
 • €325,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 165
 • Sipërfaqe ㎡
 • 3
 • Garazhe
 • P27314
 • ID Prones

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e trete 150 m2 me hipoteke 165 me te perbashketat.
Gjendja aktuale eshte per zyra pasi per zyra eshte perdorur gjithe kohes qe kur eshte blere dhe eshte ndare ne
4+1 +2 tualete, nje tualet eshte fuksional dhe me dritare. Nje tualet eshte i madh, ka dhe parabanje dhe eshte perdorur per serverat e kompjuterave dhe dhome kasafortash sigurie.
Ka dy garazhe nga 31.1 secila. Te dyja bashke 62.2m2 dhe te perbashketa 70 m/ pasi funksionon si nje e vetme me 1 qepene, por parkohen 3 makina brenda dhe nje makine para qepenit.
Perdoret dhe si magazine
Sip totale ap+garazhe 212.2 me hipoteke 235 m2 me te perbashketat.
Cmimi 325.000 euro.
Ka qene gjithe kohes me qera per zya me 5 ambiente, kuzhine per kafe ose gatim, 1 tualet shfrytezohet jane hequr paisjet dhe shfrytezohet si magazine per paisjet ndihmese te kompjuterave.
Apartamenti mund te kthehet edhe per banim dhe kthehet ne 3+1 me 2 tualete dhe sixhorno te madhe. Investimin per ta kthyer ne banim e ben pronari dhe perfshihet brenda cmimit.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo