AMBIENT PER ZYRA ME QERA, STADIUMI DINAMO.

  • €3,000/muaj
Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, STADIUMI DINAMO.

  • €3,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 240
  • Sipërfaqe ㎡
  • P34750
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient per zyra tek Stadiumi Dinamo, prane bankes Credins.

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Ka siperfaqe 240 m2 dhe eshte openspace.

Cmimi eshte 3000 euro bruto per muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo