APARTAMENT 2+1 ME QERA, KOMPLEKSI KONTAKT.

 • €690/muaj
21 Dhjetori, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, KOMPLEKSI KONTAKT.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €690/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40846
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 2+1 tek kompleksi Kontakt.

Apartamenti organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe garderobe me vete.

Orientim nga Jugu.

Cmimi eshte 690 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo