APARTAMENT 1+1+ PARKIM ME QERA, TEK MATERNITETI I RI

 • €500/muaj
Brryli, Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1+ PARKIM ME QERA, TEK MATERNITETI I RI

Brryli, Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P39789
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament me qera 1+1 + Parkim tek Materniteti i Ri, zone e cila te krijon te gjitha faciletet e duhura per nje jetese te qete dhe komode.

Apartamenti eshte i investuar me nje mobilim modern dhe organizohet ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.

Me siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar.

Apartamenti ka dhe nje poste parkimi i cili eshte i perfshire ne cmim!

Cmimi i qerase eshte: 500€/muaj.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle