Shitet apartament 2+1 tek Bulevardi Migjeni

 • €100,000
Astir, Unaza e Re, Yzberish, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 tek Bulevardi Migjeni

Astir, Unaza e Re, Yzberish, Tiranë
 • €100,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 91 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35782
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Bulevardi Migjeni, perballe Grand Gallery.
Apartamenti ka siperfaqe 91 m2.
Ndodhet ne katin e 1 banim ne ndertim te vitit 2012 me ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Orientimi i apartamentit Jug-Veri.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj