Apartament 2+1 me qira, 21 Dhjetori!!

 • €320/muaj
21 Dhjetori, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 me qira, 21 Dhjetori!!

21 Dhjetori, Tiranë
 • €320/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 75
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26353
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me qira ne zonen e 21 Dhjetorit ,prane Kryqezimit.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 ,te organizuar ne dhome ndenje ,ambient gatimi ,dy dhoma gjumi dhe nje tualet .

I mobiluar ,ne katin e dyte te nje pallati egzistues.Per me teper informacione mund te kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj