AMBIENT PER ZYRA ME QERA, DELIJORGJI.

 • €3,900
21 Dhjetori, Kompleksi Delijorgji, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, DELIJORGJI.

21 Dhjetori, Kompleksi Delijorgji, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €3,900

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 311
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47009
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super ambient per zyra, Delijorgji.

Ambienti ka siperfaqe 311 m2 dhe ndodhet ne katin e 7, jote fundit, te nje pallati me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, 5 zyra secila me tualetin e saj, dhome serveri.

Cmimi eshte 3900 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo